איריס איציקוביץ

מטפלת מומחית ברפלקסולוגיה ועבודה פנימית, מורה מומחית לרפלקסולוגיה המכשירה רפלקסולוגים לדרגת בכיר, בעלת 30 שנות ניסיון בתחום.

558מתמחה בהדרכת נשים בתחומים: טיפול והתמודדות עם כאבים פיזיים ורגשיים, בניית זוגיות, בעיות בזוגיות, עיכובים בכניסה להריון, לידה קלה, הכוונה ללידה רגילה לאחר ניתוח קיסרי (בעלת ניסיון מוכח בתחום), גידול ילדים. איריס מלווה שנים ארוכות זוגות ופרטים להצלחה במסלול החיים בו הם צועדים.

 איריס מספרת: "את דרכי המקצועית התחלתי בלימודי תקשורת בן אישית. לאחר מכן למדתי רפלקסולוגיה וארידיולוגיה  ב'מרכז להתנהגות האדם' של ד"ר שלזינגר, ושם גם הוסמכתי כמורה לרפלקסולוגיה.

"כבעלת מחויבות אישית להתפתחות מקצועית וצמיחה אישית, עברתי השתלמויות רבות, בהן סדנאות מודעות, ריברסינג, עוצמת הרכות – טובי בראונינג, פרחי באך ועוד. בשנים האחרונות אני לומדת ומשתלמת אצל ד"ר שמואל קורצוויל (מומחה לרפלקסולוגיה יהודית), ואצל הרבנית מיכל פרץ, בתחום עבודת המידות. את אהבתי וידיעותיי בתחומי הרפלקסולוגיה והמודעות, אני מעבירה למטופלים שלי ולתלמידים שלי.

"בחדר הטיפולים, מתבצעת עבודת עומק, במסגרתה אנו בודקים מה המקור לבעיה של המטופל, ומטפלים גם בכאב הפיזי וגם בשורש הבעיה. אני מאמינה כי רק כך המטופל מבטיח לעצמו שינוי אמיתי ושהבעיה לא תחזור על עצמה. אני מאמינה שכאשר הכאב הפיזי מגיע הוא מאותת לנו שהגיע הזמן לטפל בנפש, כאשר המחלה מגיעה אנו מקבלים הזדמנות לצאת לדרך חדשה בחיים, באמצעות הטיפול בה".