אודות

צבי ואיריס, או בשמם המשותף – 'צביריס', כשמם כן הם. האיחוד של שניהם ביחד יוצר משהו חדש וייחודי, שיכול לחולל שינוי בחייכם ולהקל על מכאוביכם הפיזיים והנפשיים, המיידיים וארוכי הטווח.

[להמשך קריאה]

ב'צביריס', פיתחו השניים שיטת טיפול ייחודית בעולם הרפואה האלטרנטיבית, שבאמצעותה ניתן מענה כולל לבעיות המטופלים. הטיפול אצל 'צביריס' כולל את אבחון הבעיה, מתן מענה ראשוני לכאבים קשים ולאחר מכן עבודה מעמיקה על יצירת 'תרגולות חדשות', לשם התמודדות עם שורש הבעיה ומניעת חזרתה. הטיפול אצל 'צביריס' מבוצע בדרך תהליכית הכוללת מגע טיפולי, מילים ובסופו של דבר – מרפא. מטופליהם מעידים על היעלמות מוחלטת של בעיות וכאבים וגם על שינויים מרחיקי לכת שביצעו לאור הטיפולים ובמהלכם.

שיטת העבודה של 'צביריס' היא שיטה ייחודית. בהכשרתם, צבי עוסק בדיקור סיני ויפני, דיקור ראש Y.N.S.A. ומטפל בהתבסס על הרפואה הסינית והיפנית. איריס היא רפלקסולוגית ומורה לרפלקסולוגיה. שניהם מוסמכים לטפל במגוון רחב של שיטות, והם משתמשים בקשת רחבה של טיפולים לפתרון בעיות שונות. כאשר נכנס מטופל אל חדר הטיפולים, נבחנים צרכיו ובהתאם הוא מטופל ברוחב לב, על מנת לתת מענה למכאוביו. למשל, מטופל שמגיע כשהוא סובל מכאבים פיזיים קשים, יטופל תחילה על ידי צבי באמצעות דיקור, על מנת לעצור את הכאב, ולאחר מכן ימשיך בטיפול תהליכי אצל איריס, על מנת לאבחן את מקור הכאב ולטפל בו, כדי שלא ישוב.

צבי ואיריס בעלי ניסיון רב, עוסקים בתחום כבר כ- 30 שנים. כאשר נכנס אדם לחדר הטיפולים, הוא יכול להיות בטוח כי יקבל מענה לצרכיו הפיזיים והרגשיים, וכי ירגיש שיפור במצבו כבר בטיפול הראשון.

בין התחומים בהם ניתן לקבל טיפול ב'צביריס': בעיות פוריות של נשים ושל גברים וליווי נשים ללידה רגילה לאחר לידה בניתוח קיסרי. כאבי גב, כאבי ראש ומגרנות, בעיות בקיבה, כאבי בטן, חיזוק המערכת החיסונית, דלקות בדרכי השתן, דחיפות בהטלת שתן, טחורים לאחר לידה, תמיכה לאחר אירועים מוחיים ועוד.

חדר הטיפולים של 'צביריס' הוא חדר טיפולים לומד ומתפתח, המאפשר למטופליו לצמוח ולגדול בבריאות פיזית ונפשית. צבי ואיריס מקפידים על פיתוח וטיפוח יכולותיהם המקצועיות והאישיות, על מנת לתת מענה מגוון ורחב לצרכים השונים של מטופליהם.

ב'צביריס' המילים חודרות לגוף ביחד עם האצבעות המטפלות – והשינוי הפיזי והרגשי מורגש במהירות.

 90xpvrzc