רפלקסולוגיה

 

הרפלקסולוגיה היא טיפול על ידי השתקפות (reflection). איברי הגוף משתקפים בכף הרגל. הייחודיות של הרפלקסולוגיה היא שהטיפול באיבר הוא מרחוק, לא נוגעים באיבר עצמו אלא באמצעות 'הדהוד'. כף הרגל היא כלי אבחוני וטיפולי.

באמצעות הרפלקסולוגיה ניתן לטפל בכאבי ראש, מצבי לחץ, דלקות פרקים, בעיות פוריות ועוד. כמו כן, באמצעות הרפלקסולוגיה בשיטתה של איריס, היא מלווה אנשים בתהליכי חיים מגוונים ומסייעת להם לעבור אותם באופן הטוב ביותר עבורם: ליווי היריון, ליווי בתקופות של nr6m64ljמעברים ושינויים בחיים כמו: נישואין, פרידה, גירושין ועוד. באמצעות הטיפול אצל איריס ניתן לעסוק גם בבעיות בזוגיות, סוגיות בגידול ילדים והטיפול בהם, חיזוק הביטחון העצמי ועוד.

באמצעות הטיפול אצל איריס, עוברים המטופלים תהליך צמיחה, בו הם חווים שיפור בבריאות הגופנית, בחיוניות ובהתייחסות לאתגרי החיים והיום יום. הרפלקסולוגיה על פי איריס, היא שיטה להתמודד עם קשיים, בעיות ומכאובים באמצעות טיפול תהליכי. בטיפול מאבחנים את מקור הבעיה, ומטפלים הן באמצעות מגע והן באמצעות מילים ושיחה. במהלך הטיפול, המילים חודרות ביחד עם הידיים המעסות את הגוף, וכאר מטפלים במקור הבעיה ולא רק בנוכחות שלה על פני השטח – ניתן להבטיח כי הבעיה לא תשוב.