טיפולי פוריות

טיפולי פוריות הם ערך עליון ב'צביריס'. צבי ואיריס רואים באבחון בעיות פריון ובפתרונן מלאכת קודש של ממש. ייחודיות הטיפול של 'צביריס', שבאה לידי ביטוי בטיפול המשולב, המבוצע על ידי איריס וצבי ביחד בכלים מגוונים, בצד עבודה תהליכית פנימית חשובה, עשה את ההבדל עבור נשים רבות שחוו בעיות פוריות, ובסופו של הטיפול נכנסו להריון וילדו ילדים בריאים.

איך זה קורה?

ניתן להגיע לטיפול אצל 'צביריס' גם לשם מתן תמיכה בטיפול רפואי מערבי אותו עוברות המטופלות במקביל, וגם לשם קבלת טיפול מלא המבוסס על כלים של הרפואה המשלימה, בעזרת דיקור וצמחי מרפא סינים. כל המטופלות המגיעות אל 'צביריס' על מנת להתמודד עם בעיות פוריות, מאובחנות לאיתור הבעיה ולאיתור מקורה. לאחר מכן, מטפלים 'צביריס' באמצעות שילוב של דיקור סיני, מתן צמחי מרפא סיניים ורפלקסולוגיה, וכן, הנחיות לתזונה מתאימה. לאורך כל תקופת הטיפול מתבצע תהליך של עבודה אישית פנימית בו בודקות המטופלות מה המקור הרגשי לבעיה שעלתה על פני השטח באופן הגשמי, ומטפלים בו, על מנת שלא ישוב להוות קושי בעתיד. העבודה התהליכית הפנימית מסייעת מאוד בקידום תהליך ההיריון המבורך, ו'צביריס' ממשיכים ומלווים את מטופליהם לאורך כל התקופה, תוך זמינות מלאה לכל שאלה ועניין, באופן יומיומי וקבוע. ישנם מקרים רבים בהם הטיפול התהליכי מבוצע על ידי 'צביריס' עם שני בני הזוג, על מנת להשלים מענה כולל לצרכיהם.

בעיות שבהן ניתן לטפל אצל 'צביריס': גידולים באיברי הרבייה, ציסטות, בעיות ביוץ, מחזור לא סדיר,  הפלות חוזרות, בעיות פוריות של גברים – אין-אונות, ספירת זרע נמוכה ועוד.

להמלצות מטופלים בתחום טיפולי פוריות – לחצו כאן